Kullanım ve Gizlilik Şartları

Sitemize kayıt olarak aşağıda yazılanları otomatik olarak (peşinen) kabul etmiş sayılırsınız. Sitemize kayıt olabilmek için bu sayfayı okuduğunuzu kayıt sayfasında kabul edersiniz. Kabul etme işlemi yapılmadan siteye kayıt işlemi yapılamaz.

KULLANIM ŞARTLARI

Personeltemin.net internet sitesinin tüm hakları saklı olup, hakları izinsiz başka mecralarda kullanılamaz. Kullanılabilmesi için sitemize bağlantı verilmesi, sitemizi kaynak gösterilmesi yada izin alınması şarttır.

GİZLİLİK ŞARTLARI

Sitemizi kullanan, kayıt olan, kullanıcı girişi yapan herkes sitemizde (Personeltemin.net bundan sonra sitemiz, sitemizde olarak anılacak) yaptığı her türlü yorum, foruma açtığı konu, yorum, cevap, yanıt v.s. gibi kullanıcı kaynaklı içerikten sitemiz sorumlu değildir. Hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu içerikleri sitemiz yönetimi istediği an silme, değiştirme haklarına sahiptir.

Sitemize yorum yapan kullanıcıların, içerik ekleyen kullanıcıların içerikleri Türk örf ve adetlerine, İslam inancına aykırı olduğu takdirde yorumlar, içerikler silinir ve kullanıcılar haber vermeksizin siteden süresiz uzaklaştırılabilir.

Sitemizi kullanan her üye veya ziyaretçinin siteye kayıt olarak yada olmayarak sitemize bıraktığı bilgi kesinlikle 3.şahıslarla paylaşılmaz, hiç bir yerde yayınlanmaz. Sadece sitenin düzgün çalışabilmesi, kullanıcıların paylaşım yapabilmesi veya reklamlar için gereklidir.

Sitemizi kullanırken ortaya çıkan reklamların kontrolü sitemizde değildir, otomatik olarak çıkmaktadır. Karşılaşılan reklamlar daha çok kullanıcıların ilgi alanına dayalı olarak otomatik olarak çıkmaktadır, sitemizin bu konuda bir değiştirme yada kaldırma yetkisi bulunmamaktadır. Yine de Türk örf ve adetlerine aykırı, İslam inancı ile bağdaşmayan reklam kategorileri sitemiz yönetimince engellenmiş olup sadece ahlaki değer gözeten reklamlar sitemizde yayınlanmaya çalışılmaktadır. Bunun tersi bir reklam gördüğünüz de lütfen bizimle buradan iletişime geçiniz.

İçerik Kaldırma Talebi

Personeltemin.net internet sitesine eklenen resim, yazı, alıntı, diğer kaynaklardan elde edilen içerikler, internet ortamında açıkca bulunan içeriklerden oluşmaktadır. İçerik sahipleri istediği takdirde, kendilerine ait olan içerikleri, kanıtladıkları takdirde (içeriğe ait olan internet sitesinin mail adresinden bize ulaşmları halinde) içerik sitemizden 72 saat içinde kaldırılacaktır. Bildirim bulunulmadan sitemiz tarafına başlatılan her türlü hukuki işlem kabul edilmeyecektir. Bu açıkca beyan edilmiştir.