SMM Panel Panelistan – Sosyal Medya Hizmetleri

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)


 • Yazar
  Yazılar
 • #1358
  Baş Komutan
  Anahtar yönetici

  SMM Panel hizmetleri son zamanlarda epey revaçta. Peki nedir bu SMM Panel?

  SMM Panel, sosyal medya hizmetleri vermektedir. Kişisel yada işletme sayfaları için takipçi, beğeni, abone, sosyal medya hesabı geliştirme hizmetleri sunarlar.

  Social Media Marketing olarak ingilizceden gelen bu terim tüm dünyada sosyal medya hesaplarını geliştirmek için kullanılmaktadır.

  Instagram, youtube, twitter, facebook, google, tiktok gibi sosyal medya sitelerinin, kişisel yada işletme hesaplarını; takipçi, beğeni, abone, retweet, like anlamlarında büyümesine yardımcı olur.

  Bu sayılan tüm hizmetlerin elbette bir maliyeti vardır ve bu işlemler bir çok maliyet gerektirir. Bu nedenle sosyal medya hizmetleri SMM işlemleri ücrete tabidir. Ancak bu ücretler sosyal medya paketii satan sitelere göre çok daha ucuzdur. Çünkü SMM Paneller toptan satış yapmaktadırlar.

  SMM panel

  Güvenilir SMM Panel var mıdır?

  Elbette. Türkiyede ve dünyada bir çok güvenilir, hızlı, stabil smm panel bulunaktadır. Bunlardan biride Panelistan.com‘dur.

  Panelistan.com ile takipçi satın alabilir, beğeni atabilir, abone alabilir tüm bunları API olarak otomatik bir şekilde yapabilirsiniz.

  Ödemeleri BDDK onaylı PAYTR aracılığı ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Cevap yazabilmek yada konu açabilmek için GİRİŞ yapınız.