İŞKUR'dan evde paketleme işi!

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)


 • Yazar
  Yazılar
 • #837
  Baş Komutan
  Anahtar yönetici

  Star gazetesinin haberine göre İŞKUR evde iş hizmetine başladı.

  Buna göre evde paketleme projesi kapsamında ev hanımları ve evde paketleme işi ile evden çıkamayanların az da olsa para kazanması hedefleniyor.

  Star’ın haberine göre: İŞKUR’dan ev kadınlarına evde para kazanma müjdesi! Evde para kazanarak aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev kadınları İŞKUR’un “evde paketleme” projesi sayesinde hem aile ekonomisine kem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Ev kadınları, gün içerisinde kendiler belirledikleri saat aralıklarında, nikah şekeri, bitki çayı paketleme, sabun, tel toka kutulama, kulak çubuğu ambalajlama, poşet katlama gibi işler yaparak aile ekonomisine ayda 600-800 TL aralığında bir katkı sağlıyor? Peki, İŞKUR evde paketleme başvurusu için yapılması gerekenler nelerdir? İşte haberimizin detayları…

  İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

  İŞKUR evde iş imkanı fırsatından yararlanmak isteyen ev hanımları ilgili ilanın yayımlanması ile beraber kendilerine en yakın İŞKUR şubesine giderek İŞKUR evde ek iş başvuru formu dolduracak.

  Bu form doldurulurken formu dolduran ev hanımının eğitim sertifika belgeleri meslek danışmmanı tarafından kayıt edilecek. Bunun ardından iş başvuru formu dolduran kadının cep telefonu ve iletişim bilgileri kayıt edilecek.

  Ardından sisteme giren iş bilgileri sürekli olarak oluşturulan havuzda uygun nitelikleri olan kadınlarla eşleştirilecek ve bu kadınlara SMS ile kısa mesaj gönderilerek işler gönderilecek. Ev hanımı bu işleri yaptıkça iş başı para kazanacak.
  İŞKUR tarafından sunulan bu imkandan yararlanmak isteyen kadınlar, kuruma giderek iş ve meslek danışmanları aracılığıyla kayıt yaptırarak, sisteme kaydedilecek.

  Kadınların eğitim sertifika ve belgeleri dikkate alınarak, evde yapmalarına uygun olan işler, SMS’le iletilecek.

  KADINLAR AYLIK NE KADAR KAZANACAK?

  Söz konusu proje kapsamında ev kadınları, nikah şekeri, bitki çayı paketleme, sabun, tel toka kutulama, kulak çubuğu ambalajlama, poşet katlama, cetvel seti hazırlama, küpe arkası takma, takı tasarımı, tırnak kutulama, mandal montajı, gömlek yakası dikme, peçete halkası yapma, gibi işler yapacak. Günlük ortalama 3-4 saat çalışmayla, 600 ile 800 lira arasında gelir elde edilebilecek.

  İŞKUR EVDE PAKETLEME BAŞVURU

  Arkadaşlar bu açıklamayı İŞKUR sitesinde bulamadık ancak Star gazetesi internet sitesinde duyurdu. Size en yakın İŞKUR’a giderek bu bilgiyi doğrulayabilir, iddia doğru ise İŞKUR evde paketleme işi için başvurabilirsiniz.

  #839
  Ayse
  Katılımcı

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum

  #848
  Baş Komutan
  Anahtar yönetici

  Ayşe hanım en yakın İŞKUR’a başvurabilirsiniz

  #851
  Elifcengiz
  Katılımcı

  Bende isterim evde paketleme is arıyorum ortaokulumu bitirdim yazar okur ama konuşmam duymam biraz problem var ??

  #871
  Baş Komutan
  Anahtar yönetici

  Alo 170’i arayarak bilgi alabilirsiniz yada en yakın işkura zaman kaybetmeden başvurabilirsiniz

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Cevap yazabilmek yada konu açabilmek için GİRİŞ yapınız.