Instagram’dan nasıl para kazanılır? takipci kazanılır? Bomba ipuçları

Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son Tugba Bydr Tugba tarafından 5 ay 1 hafta önce tarihinde güncellendi.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)


 • Yazar
  Yazılar
 • #211
  Baş Komutan
  Baş Komutan
  Yönetici

  Bilinen ancak herkesin yapamadığı para kazanma olayı 🙂 Instagram’dan para kazanabilmek için 2019 yılında da 2020 yılında da şu kriterler geçerli olacak gibi görünüyor…

  Instagram’dan nasıl para kazanılır? takipci kazanılır? Bomba ipuçları 1 instagram-para-kazanma-ipuclari

  1.YOL INSTAGRAM SAYFANIZDAN REKLAM YAYINLARAK PARA KAZANMA

  Bu adımda Instagram sayfanızı oluşturacaksınız ve bolca takipci kazanarak onlar üzerinden sayfanızdan reklam yayınlayarak ciddi paralar kazanmış olacaksınız. Bunun için gerekenler:

  1-Sürekli resim paylaşabileceğiniz bir boş VAKİT
  2-Sürekliliği olan ve insanları sıkmayacak bir paylaşım konusu: “komik kediler” gibi.
  3-Paylaşımların altına insanların arama yaptığı etiketleri ekleme: #kediler #komikkediler gibi.
  4-Sizinle aynı konuda paylaşım yapan diğer sayfaların takipcilerini sizde takip edin (altın tüyo, her yerde bulamazsınız 🙂
  5-Takipci sayınız on binlerce olana kadar sakın hesabı gizlemeyin
  6-On binlerce takipciden sonra hesabı gizleyerek takipci sayısını daha hızlı arttırabilirsiniz
  7-Artık gerisi takipcilerinize kalmış. Hatta çoğu işletme yada kişi size DM yani özel mesaj atacak ve sayfanızda ücret karşılığı reklam yayınlamak isteyecek. Tam da bizim istediğimiz şey, dimii dimii dimi 🙂

  2.YOL BİR ŞEYLER SATARAK PARA KAZANMA

  1.yolda anlatılanları aynı şekilde yapmanız gerekiyor. Tek fark paylaşımlarınız satmaya çalışacağınız ürün ile alakalı olmalı. Bu nedenle sürekli o ürünün resimlerini, videolarını paylaşmanız gerekiyor. Bu sayede bir çok kişi örneğin bir giyim mağazası olan normal bir esnaf arkadaş, sattığı tişörtlerin resmini çekerek biraz da ucuza Instagram’a ekleyerek ve de sürekli paylaşım yaparak oldukça tanınır biri haline gelebiliyor. Satışları azda olsa arttırmanın önemli yollarından biri.

  3.YOL INSTAGRAM SAYFANIZI SATARAK PARA KAZANMA

  Bu adımda yine 1.adımı tamamlamış olmanız gerekiyor. Yani binlerce takipciniz olmalı ve bu takipcileriniz organik yani kendi isteği ile sizi takip ediyor olmalı. Bot denilen, takipci arttırma programları ile bunu yaparsanız bir anlamı kalmaz.

  Daha sonra bu Instagram sayfanızı R10 gibi forumlarda kolayca paraya çevirebilirsiniz. Yani Instagram sayfanızı yüksek ücretler karşılığında satabilirsiniz. Çünkü sattığınız sayfa artık epey değerli.

  FACEBOOK’TAN NASIL PARA KAZANILIR? BOMBA İPUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  SİZDE AŞAĞIDA GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ

  Son olarak;

  Instagram’dan takipçi satın almak ile ilgileniyorsanız size tavsiyemiz kesinlikle takipburada.com olacaktır. Instagram takipçi, beğeni, izlenme, kaydetme v.s. güvenle ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. Takipburada.com bu işin hakkını veren sitelerinden biri, takipçi, beğeni için tavsiye ederiz.

   

  • Bu konu 3 ay 1 hafta önce önce Baş Komutan Baş Komutan tarafından değiştirildi.

  #636
  Baş Komutan
  Baş Komutan
  Yönetici

  BONUS İPUCU: SEKTÖREL Bİ SAYFA OLUŞTURUN

  Mesela bir araba markası için sayfa oluşturun. Diyelim FİAT. İşte her gün FİAT arabalarıyla ilgili deli gibi paylaşımlar yapıyorsunuz, binlerce takipci edindiniz v.s. sayfanız artık değerli.

  Diyelim ki 100 bin takipciniz var. Bu çok da fazla sayılmaz günümüzde ama yine de kazandırır. Çevrenizeki  FİAT bayilerine yada ulaşabildiğiniz her FİAT bayisine mesaj atıyorsunuz hatta gerekirse arıyorsunuz. Diyorsunuz ki: “Ben her gün bir paylaşımla binlerce FİAT kitlesine uğraşıyorum. Bunu siz isteseniz aylarca yapamazsınız. Uygun fiyat karşılığında reklamınızı yapabilirim. Bana ödediğiniz tutarı çok kısa bir sürede zaten gelen müşteriden çıkarırsınız.” gibi ikna edici cümleler kuruyorsunuz.

  10 FİAT bayisi ile görüşseniz 1’i muhakkak  size reklam verecektir.

  Böylece naptık. Oturduğumuz yerden her ay para kazanabilecek konuma geldik.

  Bunu birde 3-5 sayfa açtığınızı farklı sektörlere uyguladığınızı düşünün.

  UNUTMAYIN: İnternetten bile olsa para kazanmak istiyorsanız yattığınız yerden bir yere varamazsınız. KiMSE SİZE GEL SANA PARA VEREYİM DEMEZ! Sıkılsanızda sabahlasanızda bir şeylerin peşinden koşun. Gün gelecek “iyiki yapmışım” diyeceksiniz. Bu her iş geçerli.

  • Bu yanıt 5 ay 2 hafta önce önce Baş Komutan Baş Komutan tarafından değiştirildi.
  #775
  Tugba Bydr
  Tugba
  Katılımcı

  güzel yöntemler, teşekkürler

   

  millet kazanır da bi biz yapamıyoruz 😀

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)

Cevap yazabilmek yada konu açabilmek için GİRİŞ yapınız.