CarrefourSA alım ilanları 2019

Bu konu 1 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son Erhan Bozan Erhan tarafından 4 ay 2 hafta önce tarihinde güncellendi.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)

• Yazar
    Yazılar
    Baş Komutan
    Baş Komutan
    Yönetici

CarrefourSA alım ilanları 2019 1

Sabancı tarafından işletilen CarrefourSA marketler zinciri Türkiye genelinde yüzlerce alım yapıyor.

Balık reyonu

Sebze meyve reyon görevlisi

Market görevlisiKasap

Şef

Ve bir çok konuda alım yapıyor.

Sizde CarrefourSA bünyesinde çalışmak istiyorsanız başvurları aşağıda ki linkte tıklayarak yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/carrefoursa-is-ilanlari?firma=6208,

CarrefourSA Hakkında Kısa Bilgi

İlk mağazasını 1963’te Fransa’da açan Carrefour, bugün 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla  yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciri.

Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açmıştır.  1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini almıştır.

Bugün itibari ile Türkiye’de CarrefourSA :- 10750 çalışana sahiptir.- 33 Hipermarket, 372 Süpermarket, 24 Gurme Market ve 196 Mini Market olmak üzere  516 bin m² satış alanında toplamda 625 market ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Erhan Bozan
    Erhan
    Katılımcı

BEN UNLU MAMÜLLERİNDE SATIŞ ELAMANI OLARAK ÇALIŞTIM ADANA SEYHANDA OTURUYORUM MARKETTE DE CALIŞTIM DAHA ÖNCE

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)

Cevap yazabilmek yada konu açabilmek için GİRİŞ yapınız.