Coffeemania bayisi olmanın tam zamanı! Bayilik fiyatı ciddi anlamda düşürüldü

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)


 • Yazar
  Yazılar
 • #643
  Baş Komutan
  Anahtar yönetici

  Ünlü kafe zinciri Coffeemania’yı bi yerlerde görmüş duymuş olabilirsiniz. Bilmeyenler için kısa bilgi vereyim:

  Coffeemania bildiğiniz, gittiğiniz kafelerden biri. Ekstra bir ahım şahım farkı yok. Kendilerine göre farkları adı üstünde kahveye önem vermeleri.

  Kafenin konsepti ise lüks ile rahat karışımı diyebiliriz. Yani kafeye gittiğiniz ne ben çok lüks bir yerdeyim diyorsunuz ne de çok dandik kuyu köşe bir yer diyorsunuz.

  Tatları ise özellikle içecekleri gerçekten güzel denilebilir. Kahve, çay diğer içecekler, tatlı, sabah kahvaltısı v.s. her şey mevcut.

  Kendi ağızlarından Coffeemania ise şuymuş:

  “Coffeemania kaliteli kahve kültürünü dünyanın ulaşılabilecek her noktasına taşımak amacıyla, bir grup kahve sevdalısı tarafından 2009 yılında kurulmuştur. 30 yılı aşkın mesleki birikimin ardından bir araya gelen profesyonel ekibi, 2013 yılında kendi kavurma tesisini açmıştır. Coffeemania, kaliteli kahvenin yanında, her şubesinde aynı standart lezzeti yakalamayı hedefleyerek oluşturduğu menüsüyle, dünya mutfağından farklı tarifler ve enfes tatlılar sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen duruşu ve güvenli büyüme prensibi sayesinde Coffeemania’nın, 2009 yılında 4 şube ile başlayan bayilik verme süreci 2016 yılı itibariyle Türkiye’de 60 şubeye ulaşmıştır. 1160 toplam çalışanı, ortalama 989.000 aylık sabit müşterisiyle, dünya standartlarında bir hizmet anlayışı yürüten Coffeemania’nın Malezya’da da 3 şubesi bulunmaktadır.”

  COFFEMANIA MAĞAZA BAYİLİĞİ/FRANCHISE

  Coffeemania yaptığı kampanya ile normal bir dükkan kafesi yani 250 – 1000 m2 arası bir cafe için
  236 bin TL olan Franchise yani bayilik bedeli ciddi bir indirimle 100 bin TL’ye indirdi. Bunun sınırlı sayıda olduğunu söylüyorlar.

  Caffemania Mağaza bayiliği başvurusu buradan  yapılıyor.

  COFFEMANIA KONSEPT MAĞAZA BAYİLİĞİ/FRANCHISE

  50 m2’den küçük olan konsept yani daha küçük, mini Coffeemanialar için ise 30 bin TL ile 250 bin TL arasında bayilik bedeli almadıkları bayilik modelinde aşağıda ki tabloda yazan örnek kazanç tablosunu vaad ediyorlar.

  Coffeemania konsept mini kafe için başvusu ise buradan yapılıyor.

  COFFEMANIA BAYİLİK ALINIR MI?

  Şahsi olarak bana soracak olursanız, bir kaç kez kafeye gittim. Çaylarını içtim, sabah kahvaltı tabaklarını yedim. Çayları gerçekten güzel, kahvaltıları fena değildi. Fiyat olarak ise çok uçuk değil ancak çok ucuz da değildi. Normal ve pahalı arasında diyebiliriz. Buda müşteri için fena sayılmaz. Siz iş veren olursanız size az bile gelebilir 🙂

  Ne zaman gitsem yada önünden geçsem içerisi en azından yarısı dolu oluyor. Yani millet burayı artık biliyor. Parası olup da kafe açmak isteyenler güzel de bir konum bulursa iyi para kazanabilir diye düşünüyorum. Ne de olsa ekonominin en az etkilendiği sektörün başında gıda geliyor.

  Çünkü yaşayabilmek için sürekli yemek ve de içmek zorundayız…

  • Bu konu 1 yıl 4 ay önce önce Baş Komutan tarafından değiştirildi.

  #774
  Tugba
  Katılımcı

  fiyatı iyimiş aslında para olsa denenebilir

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Cevap yazabilmek yada konu açabilmek için GİRİŞ yapınız.