6 adet ilginç yeni ek iş fikri

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)


 • Yazar
  Yazılar
 • #459
  Baş Komutan
  Anahtar yönetici

  Alan Adlarını Satın Alma ve Satma
  Alan alanı adı ticareti son birkaç on yıl civarında olmuştur ve çoğu önemli alan adları uzun süre önce kapış kapış satın alınmış ilen ( Insure.com 2009’da 16 Milyon Dolar’a değerlendi) hala görece ucuz bir şekilde bulabilmeniz mümkün. Ancak dikkat: Bazı uzmanlar bu iş fikrinin uzun vadeli uygulanabilirliğinden şüphe ederler , bu nedenle çantada bazı başarılar olmadan sadece tüm çabanızı buna harcayabilmeniz için günlük işinizden ayrılmamanız gerekir. Başlamak için, burada muhtemelen dünyanın en büyük ve en ünlü etki alanı adları deposu olan GoDaddy bazı ipuçları verilmiştir . Gelecek on yılın en yenilikçi şirketler için arzu edilen alan adlarına sahip olduğunuzu hayal edin.

  Arabada Satış Mağazası Açın
  Bir perakende mağazası işine girmenin önündeki engeller çok yüksek olsa da, tam zamanlı işinizi sürdürürken maliyetleri düşürmenin ve zaman yatırımınızı sınırlandırmanın bir yolu, ek iş fikri olarak bir hafta sonu açılır dükkanını kurmaktır. Ne satıyorsanız, börekler, giysiler, ekmek arası köfte veya başka herhangi bir şey ne olursa olsun, bir ek iş fikri olarak perakende satış yapmayı seçerek kira veya kamu hizmetleri gibi işletme giderleri için ödeme yapmak yerine karlı yeni iş fikirlerinden biri olan araba mağazası işini yapabilirsiniz. Çok eski bir iş yöntemi olsa da artık daha modern bir şekilde yapılıyor.

  Elektronik Ürünleri Yenileyerek Tekrar Satın
  Pek çok insan hatalı laptoplarının, cep telefonlarının veya kameralarının arızalarının nedenini bile incelemeden, yapımını sorgulamadan çöpe atmaktadır. Onları tamir etme becerisine sahipseniz, boş zamanlarında kullanılmış elektroniklerin yenilenmesi ve tekrar satılması fikrini kullanmayı düşünün. Bu farklı ama etkili bir ek iş fikri.

  Veri Analizi
  Numaralar için bir şeyin var mı? Birçok firmanın veri analizinde iyi olan yetenekli müteahhitleri işe alması gerekiyor, bu da doğru referanslara ve deneyime sahipseniz bunu potansiyel olarak kazançlı bir ek iş fikri haline getiriyor. Upwork ve Digiserved gibi platformlar , analitik bir yetenekle serbest çalışanlar için harika olan ve tam zamanlı işlerinde ek iş fikri olarak fazladan iş arayan pek çok web sitesinden sadece ikisidir.

  Elektronik Mağazalarından Parça Alın
  İster inan ister inanmayın, dünyanın dört bir yanındaki büyük elektronik marketler zincirleri, yazıcı kartuşlarından tabletlere kadar bozulan yada uğraşmak istemedikleri her şeyi çöpe atıyor ve çöplüklerde dolaşmak için mideniz varsa bu ek iş fikri ile düşündüğünüzden fazlasını kazanabilirsiniz. Farklı bir iş fikri istemediniz mi? ? Farklı işte. Ama gerçek bir iş.

  Makale-Yazarak-Para-Kazanma ile ek iş fikri

  Serbest Yazma ve Metin Yazarlığı
  Her web sitesi sahibi (kendim dahil), sayfalar, Sıkça Sorulan Sorular veya blog gönderileri gibi şeyler için içerik yazmak üzere metin yazarlarını işe alır. Acemi metin yazarları için saatlik ücretler çok yüksek değil, ancak biraz tecrübe ve büyüyen bir portföyle, bugün serbest çalışan bir yazar olabilirsiniz ve doğru müşterileri bulup kendiniz olarak marka ederseniz yakında tam zamanlı işinizde yaptığınızdan daha fazla ücret kazanabilirsiniz. Bu ek iş fikri ile bir uzman olabilirsiniz. Örneğin: Bu bir site için yazdığınız yazıda 1000 kelime varsa 100 kelime başı 1.5 TL’den 1000 kelimelik bir makale yazarsanız sadece bir yazıdan 15 TL kazanırsınız. Birde günde 1000 kelimeden, 10 yazı yazdığınızı düşünün? Bu en düşük piyasa. Kelimesini 2 TL’ye de yazan var 3 TL’ye de.

  #511
  Tugba
  Katılımcı

  Para lazım patron

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Cevap yazabilmek yada konu açabilmek için GİRİŞ yapınız.