Genelkurmay’da Çalışacaklar Belli Oldu!

Genelkurmay'da Çalışacaklar Belli Oldu! 1

Daha önce duyurusu yapılan Genelkurmay’ın merkezinde istihdam edilecek personel temini sonuçları belli oldu.

1. Genelkurmay Başkanlığı Karargâhında istihdam edilmek suretiyle ilana çıkılan 51 Sözleşmeli Personel ekibi için 12 – 14 Haziran 2019 tarihlerinde sözlü imtihan yapılacaktır.
2. Başvurusu kabul edilen adaylardan, alım yapılacak her unvan için kontenjanın 10 katı kadar aday KPSSP03 puan türüne bakılırsa sıralanarak taban puanlar belirlenmiştir. Son sıradaki adayla eşit puan alan adaylar da sınava çağrılmıştır.
3. Alım yapılacak unvanlara ilişik taban puanlar tabloda belirtilmiştir;

Genelkurmay'da Çalışacaklar Belli Oldu! 2
MSB-personel-temin-puan-tablosu

4. Adaylar, sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı MAMAK/ANKARA adresinde hazır bulunacaklardır.
5. Belirtilen tarihte imtihan merkezinde bulunmayan adaylar imtihan haklarını kaybedeceklerdir.
6. Adaylar sınava gelirken Müracaat Kılavuzunda belirtilen belgeleri getireceklerdir. Müracaat kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.
7. Adayların sınava gelirken belgelerinin aslı ile beraber fotokopilerini de getirmeleri gerekmektedir. Sadece getirilen belgelerin asılları teslim edilmeyecek, adayın kendisinde kalacaktır.
8. Cep telefonu ile imtihan merkezine giriş kabul edilmeyecektir.
9. Adayların müracaat şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında yada evraklarının noksan/yanlış olduğu tespit edildiğinde, temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri sonlandırılacaktır.
10. Mülakata ulaşmadan önce ilgili açıklamaları ve müracaat kılavuzunu yeniden okuyun ve çağrıldığınız zamanı ne olursa olsun bir kez daha denetim ediniz.
11. Bu duyuru bildiri durumunda olup adaylara ek olarak posta yada telefon ile imtihan zamanı bildiri edilmeyecektir.
12. Müracaat sonucunuzu görmek için tıklayınız

Ayrıca personel temin alım ilanı devam eden;

Genelkurmay Başkanlığı Karargâhında istihdam edilmek üzere ilana çıkılan 10 Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı kadrosu için 10 – 11 Haziran 2019 tarihlerinde sözlü sınavı yapılacak olan personel temini detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir