Ek Para Kazandıran “Evde Paketleme İşleri” 2020

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 1

Ülkemiz gibi gelişen ülkelerde artık geçinmek çok zor. Bu nedenle bir çok kişi ev bütçesine katkı sağlamak için evde paketleme işleri arıyor. Bizde bu konuda size biraz fikir verelim dedik.

UYARI

Biz kimseye İŞ VERMİYORUZ. Sadece hangi işleri yapabilirsiniz diye sizlere yol göstermeye çalışıyoruz. Bu tarz işleri verenleri Facebook gibi yerlerde bulmanız mümkün, ancak biz bilerek adres vermiyoruz çünkü bazıları dolandırıcı çıkabiliyor. Lütfen dikkat ediniz.

Günümüz şartlarında artık insanlar evlerini tek maaşla maalesef geçindirememektedir. Bunda haklılık payları da elbette ki yok değil, çünkü ihtiyaç duyulan hemen her şeye zam gelmektedir. İş fikirleri olarak Evde paketleme işleri sayesinde birçok aile evine ek gelir sağlamakta ve bir nebze olsun ihtiyaçlarını karşılayabilme adına rahatlamaktadırlar.

Özellikle ev hanımları, öğrenciler ya da dışarıda çalışma imkânı olmayan kişiler için evde paketleme işleri oldukça avantajlı ve rahat bir sektör olmaktadır.

Bu tarz işler sayesinde özellikle bayanlar ve öğrenciler kendilerine ek gelir sağlamakta ve kazandıkları parayı istedikleri gibi harcayabilmekteler. Evde paketleme iş alanı çok geniş bir yelpazeye sahip olup, kendinize uygun olan bir işi rahatlıkla seçebilmektesiniz.

Burada işveren firmaların en çok dikkat ettiği konu, kendilerine düzenli ve dürüst bir şekilde iş sağlayacak elemanlar olmaktadır. Şayet bu güveni oluşturursanız, hiçbir zaman iş noktasında sıkıntı yaşamazsınız.

Hemen her fabrika ve atölye gibi yerlerin paketleme bölümü bulunmaktadır. Fakat bazı dönemler çok fazla iş yükü birikmekte, böylesi durumlarda işçi alıp işçinin yemeği sigortası gibi masrafları üstlenmek yerine, evde paketleme işi yapan kişilere vermektedir. Evde ne gibi bir paketleme işi yapılır diye sakın düşünmeyin.

Çünkü evde; sabun paketleme, kürdan paketleme, boncuk paketleme, mum paketleme, gömlek katlama gibi daha aklınıza gelmeyecek bir sürü paketleme işi yapılabilmektedir. Böylesi bir işi yapmak ve evinize ya da kendinize ek gelir elde etmek için işveren firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Bursa, Adana gibi büyük şehirlerde birçok firma iş fikri dahilinde evlere paketleme işi vermektedir. Şayet paraya ihtiyacınız varsa sokak sokak iş aramanıza artık gerek kalmayacak ve iş resmen sizin ayağınız gelecek. Evinizde oturduğunuz yerden kolayca kendi paranızı kazanabileceksiniz. Şimdi sizlere evde paketleme işleri yapılabilecek ürünleri tanıtacağız.

Kazandıran Popüler Evde Paketleme İşleri

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 2
Evde Kürdan Paketleme İşi

1-) Evde Kürdan Paketleme

Ek gelire ihtiyacı olan insanların evlerinde ek gelir olarak yapabilecekleri işlerden ve en kolaylarından bir tanesi de evde kürdan paketleme işi olmaktadır. Kürdan üretimi ve ticareti yapan birçok firma iş yerine eleman almak yerine, paketleme işini evde yapan kişilere yaptırmaktadır. Böylece hem firma kazanç sağlamış oluyor hem de siz kazanç sağlamış oluyorsunuz. Oldukça kolay ve zevkli olan bu işte firma sizlere ihtiyacınız olan hemen her malzemeyi göndermektedir.

Kargoyla bazen adresinize gönderilmekte bazen de malzemeleri siz gidip almaktasınız. Size gelecek olan malzemeler içinde; kürdan, kürdanları koyacağınız kutular ve hijyen açısından plastik eldivenler olmaktadır. Evde kürdan paketleme işi için firma sizlere her kutuya kaçar adet kürdan koyacağınıza kadar her detayı bildirmektedir.

Size verilen işin istenilen sürede teslim edilmesi firma ile sizin aranızda bir güven oluşmasını sağlayacaktır. Bu güven neticesinde firmalar sizinle sürekli çalışmak ister ve düzenli bir iş imkânı sağlamış olursunuz.

Günlük düzenli çalışmanız halinde evde kürdan paketleme işi size aylık ortalama 600 ile 800 TL arasında para kazandırmaktadır. Tabi ki bu rakam sizin hızınıza ve el yatkınlığınıza göre daha da artabilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi için evde kürdan paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 3
Evde Mum Paketleme İşi

2-) Evde Mum Paketleme İşi

Hiçbir zaman yeri doldurulamayan ve her daim en özel günlerimizde bize eşlik eden mum, birçok aile için ek gelir kapısı da olmaktadır. Evde mum paketle işi sayesinde birçok ev hanımı, evlerinde oturdukları yerden çocuklarının ihtiyaçlarını alabilecek bir gelir elde etmektedir. Özellikle düğünlerde, doğum günlerinde, evlilik yıldönümlerinde, kına gecelerinde ve daha birçok özel etkinliklerde mum kullanılmaktadır. Bu sebeple birçok firma birbirinden farklı mum üretmekte ve bu mumların paketleme işini de evde paketleme işi yapan kişilere vermektedir.

Paketlemesi oldukça kolay ve kazancı bol olan mum paketleme işi birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çünkü mum paketlemesi hem zevkli hem de eğlencelidir. Rengârenk ve birbirinden güzel kokulu mumları paketlemek benzeri birçok işe göre daha çekicidir.

Birçok firma hem iş yerinde zaman kazanmak hem de yeni alınacak elemanların yemek, yol ve sigorta gibi masraflarından kurtulmak istemektedir. Bu sebeple evde mum paketleme işi yapan kişilerle iletişime geçerek kendilerini ekstra masraftan kurtarmış olmaktadırlar.

Tek yapmanız gereken evde mum paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmek olmaktadır. Firmalar sizlere paketleme işi için her tür malzemeyi göndermektedir. Böylece siz size gönderilen mumları verilen sürede paketleme yapar ve tekrardan firmaya gönderirseniz, her zaman çalışabileceğiniz bir iş bulmuş olursunuz.

Çünkü firma için en önemli şey verilen malzemenin zamanında ve eksiksiz teslimi olmaktadır. Hatta işi biraz daha ilerleterek komşularınızla birlikte bile oturarak bu işi yapabilir onlarında ek gelir edinmesini sağlayabilirsiniz. Bu işten ortalama aylık 2000TL ve üzeri kazanabilmeniz mümkün olmaktadır.

İŞKUR Evde paketleme işi detayları için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 4
Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

3-) Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Öğrencilere ve ev hanımlarına kolaylıkla ek gelir kazandıracak işlerden bir tanesi de evde plastik bardak paketleme işi olmaktadır. Sizi kesinlikle yormayacak ve öyle ek bir zamana ihtiyaç bırakmayacak olan bu iş, sizlere rahatlıkla geçinmenizi sağlayacak bir ücret kazandıracaktır.

Özellikle her daim harçlık sıkıntısı çeken öğrenciler için çok avantajlı bir iş imkânı sağlamaktadır. Bu işi yapabilmek için tek yapmanız gereken plastik bardak paketleme işi veren firmalara ulaşmak olmaktadır.

Bu iş fikirleri de ilginizi çekebilir

  1. Telefon Bayisi Açmak Ne Kazandırır? Maliyeti Nedir? 2020

  2. Kırtasiye Açmak Karlı mı? 2020 Maliyeti ve Cirosu

  3. Lokmacı Açmak Karlı Bir İş mi? Maliyeti Nedir? 2020

  4. Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar! Aylık Kazanç Ne kadar? Karlı mı?

  5. Halı yıkama işi karlı mı? Nasıl yapılır? Ne kazandırır? 2020

  6. Mobil Uygulama Yaparak Nasıl Para Kazanılır? 2020

  7. Coffeemania bayisi olmanın tam zamanı!

  8. 60 Adet Karlı Yeni Ek İş Fikri! Efsane Liste 2020

Firmalar size ihtiyacınız olan hemen her malzemeyi kargo ile göndermektedir. Bu malzemeler genellikle; pet bardak, karton bardak, şeffaf poşet, paketleme bandı ve koli olmaktadır. Firma için önemli olan size verdiği ürünleri paketlenmiş olarak zamanında teslim etmeniz olmaktadır. Bu ek iş sizlere aylık iş yapmanıza göre 500 ile 1500 TL arasında bir ek gelir sağlayacaktır.

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 5
Evde Çorap Paketleme İşi

4-) Evde Çorap Paketleme İşi

Bir diğer evde yapılabilecek işlerden bir tanesi de evde çorap paketleme işi olmaktadır. Tamamen kolay ve zevkli bir iş olan çorap paketleme sizleri kesinlikle yormamaktadır. Birçok firma çorap paketleme işini evde paketleme yapan kişilere yaptırmaktadır.

Bu kişilerden bir tanesi de neden siz olmayasınız. Böyle bir iş yapmak için çevrenizdeki çorap paketleme işi veren firmalarla iletişime geçin ve evinizde oturduğunuz yerden kimse ile muhatap olmadan paranızı kazanın. Firma size ihtiyacınız olan hemen her malzemeyi göndermektedir.

Firma size gönderdiği çorap sayısı kadar çorap kartonu teslim eder, burada siz firmanın sizden istediği şekilde katlamaya özen göstermelisiniz. Evde çorap paketleme işi sayesinde ortalama rahatlıkla 1000 ile 15000 TL arasında bir ücret kazanabilmektesiniz. Daha detaylı bir bilgi almak için firma ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

Ek Para Kazandıran "Evde Paketleme İşleri" 2020 6
Evde Sabun Paketleme İşi

5-) Evde Sabun Paketleme İşi

Sağlığımız açısından en önemli ürünlerden birisi olan sabun, aynı zamanda birçok kişi için ek gelir kapısı da olmaktadır. Sizde evde sabun paketleyerek ailenize ya da kendinize ek kazanç sağlayabilirsiniz. Birçok sabun sahip olduğu hoş koku sebebiyle sizleri adeta kendi renkli dünyasına çeker ve paketleme işini hiç sıkılmadan yaparsınız.

Evde sabun paketleme işi sayesinde aylık ortalama 1500 ile 2000 TL arasında kazanabilmektesiniz. Yeter ki firma ile aranızda bir güven oluşturun. Bu güven sonrasında firma sizinle her daim çalışmak isteyecektir.

KOSGEB Nedir? Girişimcilik Sertifikası Alma? Fatura Olayı? 2020

Evde Paketleme İşleri Başvuru Nasıl Yapılacak?

Evet geldik zurnanın… 🙂 Evde iş veren bir çok firma yada bireysel kişi var ancak sizi şiddetle uyarıyoruz. İnternette; evde paketleme, evde iş gibi kelimeleri Google’da aradığınızda karşınıza çıkan çoğu site, sizden cep telefonu, e-posta hatta adres istiyor. Sizlerde bunları iş alacağım heyecanıyla paylaşıyorsunuz.

Yapmayın!

Bu siteleri açan kişiler size para kazandırmaktan çok, kendileri site üzerinden sizin sayenizde para kazanma derdinde. Bu sitelere kanmayın!

Peki evde iş almak için, evde paketleme işi almak ne yapacaksınız?

Bunun için yapmanız gereken facebook gibi sosyal medyalarda iş verenler sayfalarını, gruplarını takip etmeniz gerekiyor. Oralarda yapılan paylaşımlara göz atmanız, işi alan var mı, ücreti almış mı, yorumlara dikkat etmeniz gerekiyor.

UYARI

Biz kimseye İŞ VERMİYORUZ. Sadece hangi işleri yapabilirsiniz diye sizlere yol göstermeye çalışıyoruz. Bu tarz işleri verenleri Facebook gibi yerlerde bulmanız mümkün, ancak biz bilerek adres vermiyoruz çünkü bazıları dolandırıcı çıkabiliyor. Lütfen dikkat ediniz

111
Kimler Neler Demiş?

avatar
100 Yorum konuları
11 Konu cevapları
7 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
101 Yorum yazarları
ZeynepElif dönmezSevcanHakkı yazganSereyya karaman Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Aysel Gökçe
Ziyaretçi
Aysel Gökçe

Haber verilirse sevinirim

ÇETİN ÇELİK
Ziyaretçi
ÇETİN ÇELİK

Boş zamalaimda ev iş yaparım.

Ümmü Gülsever
Ziyaretçi
Ümmü Gülsever

Mobil uygulamanız hangisi öğrenebilirmiyim

Banu ercilsin
Ziyaretçi
Banu ercilsin

Evde paketleme işi istiyorum bilgi alabilirmiyim

Handan atmaca
Ziyaretçi
Handan atmaca

Bu ise gercekten cok ihtiyacım var

kkxjfheu
Ziyaretçi
kkxjfheu

evde boşboş oturmak yerine bu işi yaparak oturduğun yerden kazanabilirsin…

Gulnaz
Ziyaretçi
Gulnaz

Nasıl olur

Asel Temirlioğlu
Ziyaretçi
Asel Temirlioğlu

Şu zaman da çok ihtiyaç var böyle ek gelirler

Nadiye
Ziyaretçi
Nadiye

1 aylık evliyim borçumuz var kürdan patekleme işini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

demoadam
Ziyaretçi
demoadam

herkes kolay yoldan para kazanma peşinde, kimse uğraşmak istemiyor para kazanmak için 😀 ilginç bi milletiz

Esra
Ziyaretçi
Esra

Samsun’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çorap sabun paketleme yapabilirim evli bir çocuk annesiyim inşallah geri dönüş yaparsınız

Ayşe
Ziyaretçi
Ayşe

Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum ama elimde diplomam yok sıkıntı olur mu çok istiyorum paketleme olsun da hangisi olursa farketmez haber bekliyorum lütfen dönün ortaokul mezunuyum okumam yazmam var iki çocuk annesiyim

Ayşe
Ziyaretçi
Ayşe

Lütfen banada dönüş yapın

Buket Can
Üye
Buket Can

Istanbul üsküdardayim is bekliyorum donus yaparsaniz sevinirim Buketcan_1302_@hotmail.com

Aslıhan Yiğit
Ziyaretçi
Aslıhan Yiğit

Kocaeli cayırova Atatürk mahallesinde oturuyorum kürdan paketleme işi istiyorum Lütfen yardımcı olursanız sevinirim bu işe cok ihtiyacım var

Erkan Kılıç
Ziyaretçi
Erkan Kılıç

Merhaba iyi günler. İsmim Erkan Kılıç. 26 yaşındayım ve üniversiteden mezun oldum. Şu an İşkur´un sağlamış olduğu bilişim kursuna gitmekteyim. Kurs boyunca sigortamız yattığı için maalesef çalışamıyorum. Zaten çok yoğun bir kurs olduğu için dışarıda çalışma imkanım kalmıyor.Burada Beyoğlu´nda ailemden uzakta yaşıyorum. Ve çok acil maddi desteğe ihiyacım var. Her türlü paketleme, dizme vs işini kolaylıkla yapabilirim. Lütfen destek olun. Çünkü bu sıkıntılarla kendimi kursuma da veremiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim.

İmran
Ziyaretçi
İmran

Lütfen bana da geri dönüş yaparsanız sevinirim

Özge
Ziyaretçi
Özge

Ben evde paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Aslıhan Yiğit
Ziyaretçi
Aslıhan Yiğit

Kocaeli cayırova Atatürk mahallesinde oturuyorum evime kürdan paketleme işi istiyorum Lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Büşra
Ziyaretçi
Büşra

Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz ?

filiz dmrgl
Ziyaretçi
filiz dmrgl

Merhaba,
İstanbul Kağıthanede ikamet ediyoruz. Belirttiğiniz tarzdaki işleri hem ev ekonomimize katkıda bulunmak hem de bakıma ve tedayiye muhtaç sokak hayvanlarına faydamız olması açısından istiyoruz. İş disiplini ve sorumluluk sahibi 3 arkadaşız. Bir şekilde herhangi bir paketleme işi için geri dönüş sağlanırsa çok mutlu oluruz.
İyi çalışmalar

Cevriye
Ziyaretçi
Cevriye

Ankara sincandayım paketleme işi istiyorum

adnan-2
Üye
adnan-2

Bende evimde is yaparsam cok guzel olur

Melis
Ziyaretçi
Melis

Izmir karsiyakadayim paketleme isi istiyorum

oruç SARI
Ziyaretçi
oruç SARI

ALAHIN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN BEN ENGELLİYİM EVDE 6 KİSİYİM EVE GELİR SADECE ENGELLİ MASI ODA 480 TL COCUKLAR4 TANE OKUYOR BENİM İSE İYTİYACIM VAR BEN AFYONDAYIM MERKEZ RİCA EDERİM BENİ ARARSANIZ

Şükran
Ziyaretçi
Şükran

Duzce Merkezde oturuyorum acil işe ihtiyacim var kirada oturuyoruz kürdan çorap sabun mum paketleme herturlu işi yaparim geri donus bekliyorum sıkıntımız çok
Teşekkurederim

Zeliha Açıkgöz
Ziyaretçi
Zeliha Açıkgöz

Bende paketleme işi yapmak istiyorum, gerçekten iş veriyormusunuz, insanları oyalıyormusunuz

Zeynep
Ziyaretçi
Zeynep

Gönderin paketleyelim

Kadriye
Ziyaretçi
Kadriye

Bu konuyla ilgileniyorum.Bilgi verebilirmisiniz.

Serpil
Ziyaretçi
Serpil

Serpil 30yasindayim konyadayim 2cocuk annesiyim evde paket işi yapmak istiyorum

Dilek ozkorkmaz
Ziyaretçi
Dilek ozkorkmaz

Merhaba lutfn bensw evde paketleme isi istiyorum geri donus yaparsnz cok sevinirim ekip halindede yaparız seri sekilde yeterki bana dönün lütfen paraya ve işe cokkk ihtiyacım var

Yasemin
Ziyaretçi
Yasemin

Merhaba

Arzu
Ziyaretçi
Arzu

Merhaba izmirde yasiyorum her turlu paketleme vb isi yapabilirim elim hizlidir acil donus yapilabilirse sevinirim tesekkur ederim

Azime
Ziyaretçi
Azime

Tekirdağ da ikamet ediyorum evim kira bir çocuk annesiyim kürdan paketleme işi olursa sevinirim

Ayşe
Ziyaretçi
Ayşe

Bende yapmak isterim haber verirseniz çok iyi olur işe çok ihtiyacım var 3 çocuk okutuyorum

gülhan yıldız
Ziyaretçi
gülhan yıldız

her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız çok memnun olurum

Sereyya karaman
Ziyaretçi
Sereyya karaman

Benimde ihtiyacım var hangi iş olsa yaparım ama paketleme işi lütfen geri dönüş yapın bir aydır sraştırıyorum ablama istiyorum bende ysrdım edecem ben süreyya bekliyorum

Sevda
Ziyaretçi
Sevda

Evde paketleme işi yapmk istiyorum adana

Sevda
Ziyaretçi
Sevda

Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Elif Çetintaş
Ziyaretçi
Elif Çetintaş

Bende kürdan paketleme mum paketleme veya çorap paketleme hangisi olursa yapabilirim geri dönüş bekliyorum Niğde / Ulukışla

Aynur
Ziyaretçi
Aynur

Her paketleme işini yapabilirim yardımcı olursanıZ çok sevinirim her başvuran gibi ihtiyacım var bemimde iyi çalışmalar

Kubra
Ziyaretçi
Kubra

Bende evde paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz

Barış
Ziyaretçi
Barış

Evde kürdan paketleme işini eşimle yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

Barış
Ziyaretçi
Barış

Evde kürdan paketleme işini eşimle birlikte yapmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

ufuk uslu
Ziyaretçi
ufuk uslu

Adım Ufuk, İstanbul Büyükçekmece de yașıyorum .2 çocuğum var ,kirada oturuyoruz . Bu iş için 3 kişilik ekibim mevcut.
Konu ile ilgili dönüşünüzü bekliyorum

Gulay
Ziyaretçi
Gulay

Cok acil ise ihtiyacm var her turlu paketleme isi yaparm zamaninda teslm edrrm lutfen donus saglarsaniz cok sevinirim

Ezgi
Ziyaretçi
Ezgi

Merhabalar 28yaşındayım Ankara’da oturuyorum yüksekokul mezunuyum hertürlü paketleme işini yapabilirim

Pınar
Ziyaretçi
Pınar

Çanakkale lapsekıde oturuyorum 1 bebegım var ve calişamiyorum bu işe cok ama cok ihfıyacın var geri donüş yaparsanız sevinirim

celal
Ziyaretçi
celal

yaksamlar iş alan varsa bılgı verebılırmı

Pelin Eksilmez
Ziyaretçi
Pelin Eksilmez

Bende evde boş oturuyorum en azından eşime destek olmak için evden çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim İSTANBUL/ATAŞEHİR

hatice
Ziyaretçi
hatice

sincan yenikette oturuyorum 2 kişi olarak evde paketleme işi yapabiliriz dönüş yaparsanız seviniriz

sibel0806
Üye
sibel0806

sincan yenikentte oturuyorum evde 2 kişiyiz paketleme işi, istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

Betül Atılgan
Ziyaretçi
Betül Atılgan

Ankara sincanda oturuyorum paketleme işi yapabilirim